Poznaj mnie

Przewodni motyw

Chaos. Kocham chaos. Wszyscy jesteśmy sami ze sobą w chaosie panującym na ziemi.

Ten świat tak usilnie dąży do uregulowania i wprowadzenia porządku w każdej dziedzinie, że aż mnie dusi. Rozumiem cel i przesłanki, łatwiej rządzić ludźmi, gdy panują jasne bariery i ograniczenia. Jak i łatwiej żyć, gdy wszyscy wiedzą, jak mogą się zachować.autor

Tematyką będzie…

Niczym.pl zajmie się analizą ograniczeń, tych z których zdajemy sobie sprawę, jak i tych które pozostają skryte przed zajętymi życiem codziennym umysłami. Czy jestem mądrzejszy, wiem lepiej? Szczerze wątpię. Zasada każdy ponad każdym działa bezbłędnie. Co parę lat wydaje się nam, że dojrzeliśmy, pytanie czy rzeczywiście.

Brak wiary towarzyszem mym. Brak wiary, że ten świat dąży w kierunku coraz lepszego jutra. Moda, o której wyrażam się lekko nieprzychylnie nazywając ją dziwką, obecne zachowania i przyzwyczajenia prowadzą mnie do wniosku, że moje dzieci będą w znacznie trudniejszej sytuacji. Na domiar złego warunki w Polsce coraz bardziej się pogarszają. Chcę tylko zaznaczyć, że nie ma znaczenia, jak wielkiego czynu dokonasz jutro lub czy spieprzysz coś kardynalnie, to Twój umysł kreuje Twoją rzeczywistość. Wystarczą tylko 3 kroki, by być w życiu szczęśliwszym.

Czym jest sens życia dla Ciebie?

Pytania nurtujące ludzkość od wieków, jeśli w ogóle można znaleźć na nie odpowiedź, to tylko przez eksplorację ludzkiej świadomości i samorozwój. A może chcesz rozważyć, jak nie zatracić samego siebie w tak szybko zmieniającym się świecie?
Zabiegany człowieku, jeśli chcesz pomyśleć, ta strona jest dla Ciebie.

Teraz już wiesz, jak będą wyglądały artykuły w tej przystani. Usiadź i poczytaj polecane pozycje.

Zaproszenia

Na koniec chciałbym jeszcze dodać, że w czasach, gdy ludzie zabijają się o lajki, niespecjalnie zależy mi na sławie, czy na promocji tego bloga, bardziej interesują mnie dyskusje i zaangażowani czytelnicy. Nie zrobię sobie reklamy niczym Essena O’Neill, dlatego nie polecaj tej strony nikomu, kto miałby tylko kliknąć „Lubię to”. Dzięki temu będę mógł dotrzeć do grona osób, które uważam za wartościowe. Dzięki.

Zapraszam do kontaktu.