Zestaw materiałów dla Każdego wyborcy

Reakcje, wywoływane przez powyższe filmiki są tak niesamowite, że aż trudno w nie uwierzyć. „Oni i tak są lepsi, nie będą nam wciskali religii na każdym kroku, nie stworzą państwa totalitarnego jak PiS.” Uwaga wyborco! PiS, PO, PSL i ZL to nie są jedyne partie startujące w wyborach. Dopóki nie zdasz sobie z tego sprawy, nic się w Polsce nie zmieni.

Jest to dla mnie tym bardziej niepojęte, gdyż jest to reakcja tak podobna do tej, z którą mieliśmy do czynienia podczas afery podsłuchowej. Nie ważne co politycy mówią o sytuacji w naszym kraju, tylko kto śmiał ich nagrać.

wybory, zestaw materiałówOsobiście byłbym zwolennikiem wprowadzenia obowiązkowego zestawu materiałów, z którymi potencjalny wyborca musiałby się zapoznać przed wzięciem udziału w wyborach. Po fakcie przeprowadzany byłby prosty teścik, po którym wyborca otrzymywałby certyfikat uprawniający go do głosowania. Wtedy nie dochodziłoby do sytuacji, w której ktoś głosuje na mniejsze zło.

Dla wszystkich tych, którzy mówią, że nie mają czasu – zamiast tej godziny dziennie, którą poświęcacie na media publiczne, obejrzyjcie poniższy zestaw, zapewniam, że ‚Wiadomości’ i ‚Fakty’ nie znikną jutro z telewizji.

Jedna z wersji oficjalnego zestawu materiałów dla potencjalnych wyborców:

1. Niemcy właścicielami polskich mediów.

2. Tylko 17 na 100 największych firm w Polsce jest w rękach Polaków (większość ma w nazwie „Polskę”, np. „Polskie Koleje Regionalne”, by Polacy przychylniej na nie patrzyli).

3. Obliczenia i prawda na temat obniżki/likwidacji podatków w Polsce.

4. Jak przeprowadzane są badania i sondaże w OBOP.

5. Jak w praktyce wyglądają unijne dotacje i ich obsługa.

6. Jak uczciwie kreować pieniądze, jak banki okradają społeczeństwo świata.

7. Na czym polega wzrost gospodarczy, prawda o PKB.

8. Obraz realny długu publicznego, a ten prezentowany w „wolnych” mediach.

9. Mniejszość rządząca większością.

10. Dyskredytacja niewygodnych polityków.

11. Niszczenie ludzi spoza układu.

12. Jako materiały dla chętnych – historia Wojciecha Sumlińskiego i seria książek Songa Honbinga pt. „Wojna o pieniądz”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *