Urząd Poniżenia: „żryj gruz Polaku”

W świetle zbliżających się wyborów, sytuacja na rynku pracy jest zatrważająca. Mam nadzieję, że to co przeczytacie zachęci was do przemyślenia strategii na 10 maja. Wertując stronę internetową Urzędu Pracy w Warszawie możemy natknąć się na ogłoszenia różnej maści, jedyną wspólną cechą jest niska pensja. Czyżby urząd pracy miał być narzędziem do znajdowania taniej siły roboczej i niczego więcej?

Do posta załączam bardzo lukratywne ogłoszenie. Mówi ono o stanowisku pod szyldem asystenta marketingu. Jest to bardzo wygodne, ponieważ wymagania zawarte w ogłoszeniu kreują raczej sylwetkę specjalisty od prowadzenia kampanii PCC. Dodatkowo wymagane jest obycie z językami programowania (css, html) oraz systemami AdWords i Display Networks. Minimum 2 lata doświadczenia, oprócz bardzo dobrego angielskiego wymagany jest język niemiecki i rosyjski. A to wszystko za oszałamiającą stawkę 2 500 zł brutto na umowę o dzieło. Specjalista przebywający za granicą, znający bardzo dobrze język ojczysty tego państwa, może liczyć na co najmniej 8 000 zł netto.

Polaku, śmiej się lub płacz, ale my nie pomożemy Ci znaleźć pracy za uczciwe wynagrodzenie, z pozdrowieniami Warszawski Urząd Poniżenia!

urząd poniżenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *