Jak zniewolić społeczeństwo?

Jeśli wolisz posłuchać wykładu (godzina czasu), filmik znajdziesz na końcu posta.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że nasze społeczeństwo jest pod ciągłym ostrzałem?

Większość osób wyobraża sobie trzecią wojnę światową w postaci militarnej, ale tak naprawdę ona już trwa. W świecie drukowanych pięniedzy, globalnych korporacji i ich lobbystów, zwykli ludzie walczą przeciwko prawu, monitoringowi, podsłuchom i samej kulturze. Stawka jest wysoka, to nasza wolność.

Dywersant

społeczeństwoKim jest? Jest Tobą, mną, naszym znajomym, obcym, człowiekiem, który stoi po przeciwnej stronie ulicy. Wyrośliśmy już z tego, jak żyło się kiedyś. W następnej części artykułu przekonasz się, że przegrywamy tę wojnę.

Wszystko zaczęło się od Sztuki wojny Sun-Tzu

społeczeństwo2500 lat temu chiński filozof napisał, że konflikt militarny jest najbardziej nieefektywną metodą prowadzenia wojny. Znacznie mądrzej jest zniszczyć podstawowe wartości celu, tak by zaczął widzieć w Tobie akceptowalną alternatywę.

Powrót społeczeństwa do religii/patriotyzmu zatrzymuje cały proces na samym początku.

Cztery etapy dywersji

1. Edukacja jednego pokolenia
Demoralizacja trwa od 15 do 20 lat, jest to czas potrzebny, by wychować jedno pokolenie. Trzeba tutaj zwrócić uwagę na poszczególne systemy działające w społeczeństwie – religię, system edukacji, życie socjalne, administrację państwową, system prawny, wojsko, środowisko pracy i relacje pracownik-pracodawca, ekonomię. Przyjrzyjmy im się po kolei.

Religia (zniszczyć, wyśmiać, zmienić) – coraz mniej ludzi wierzy w Boga i broni swojej wiary, żyjemy życiem takim jakie jest, bez żadnej gwarancji na przyszłość czy życia pośmiertnego;

W Polsce kościół jest pod zmasowanym atakiem, mam nadzieję, że w szkole nie jest „obciachem” chodzić do kościoła. Przed oczami przewinął mi się artykuł, że frekwencja w świątyniach spadła o 40%, jestem pewien, że liczba ludzi wierzących również nie sięga już 90%. W naszym kraju udało się religię zniszczyć i wyśmiać, kolejnym etapem jest jej zmiana, następuje to w co bardziej awangardowych grupach społecznych.

System edukacji (odwieść od nauki konstruktywnej wiedzy) – od dzieci oczekuje się coraz mniej, testy z dziedzin takich jak fizyka, matematyka, chemia są z roku na rok łatwiejsze; wyższe wykształcenie jest normą, nie prezentuje dawnej wartości na rynku pracy; zamiast praktycznej wiedzy w szkołach zaczyna się uczyć wychowania seksualnego i wiedzy o organicznym odżywianiu;

Gdy przyjrzeć się sytuacji w naszym kraju, jest bardzo źle. Szokujące jest to, że może być gorzej, następnym krokiem jest wprowadzenie wszędzie testów zamkniętych z jedną poprawną odpowiedzią.

Życie społeczne (zniszczyć relacje między sąsiadami, powołać pracowników socjalnych do nadzoru wszelkich kontaktów) – dziś wszystko jest dozwolone; żyjemy dumnie, zgodnie z zasadą „człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce”; na świecie nie ma wstydu i odpowiedzialności, w końcu wszystko regulowane jest przez prawo;

Psycholog zajmie się stanem psychicznym Twojego dziecka, Twoim małżeństwem, a jak Cię nie stać na utrzymanie rodziny pracownik socjalny wykona swoją pracę i przydzieli Twoje pociechy do rodziny zastępczej. Unia Europejska zaś prawdę Ci powie, co jest bananem, co jest owocem, co warzywem, co rybą, co ślimakiem, jakiej żarówki wolno Ci użyć i jaka jest prawidłowa moc odkurzacza, oni to wiedzą najlepiej.

Administracja państwowa (spowolnienie działania, zatrzymanie) – jest tylu urzędników i tyle formularzy, że nie jesteśmy w stanie ich zliczyć; już istnieją niewybrane przez nikogo rządy – Rada Europy;

„Załatwienie” (nie mogłem znaleźć lepszego słowa, niż nasze ulubione) czegokolwiek w polskim urzędzie wiąże się z tak niewspółmiernymi problemami, że często odpuszczamy na starcie. Dopóki to słowo będzie na ustach wszystkich Polaków, sytuacja w naszym kraju się nie zmieni.

System prawny (wpoić nienawiść do sądów i policji) – korupcja panoszy się wszedzie, nie uświadczysz bogatego człowieka  z układu w więzieniu;

Nienawiść do policji (tak zostałem wychowany?) i sądów wynieśliśmy z komunizmu, nie było co niszczyć w naszym społeczeństwie. Nawet Ci co uczą prawa śmieją się z naszej ustawy o finansach publicznych, która jest fatalnie napisana. Do tego nasze prawo podlega prawu Unii Europejskiej, która wymyśla coraz więcej idiotycznych nakazów i zakazów.

Wojsko – armie są za granicami krajów i walczą o ropę lub w ogóle nie istnieją;

Ostatnio okazało się, że niemiecka armia jest w opłakanym stanie. Ze względu na historię Polaków może powinno to cieszyć, ale pamiętajmy, że sojusze jak zwykle nie istnieją, tak samo jak nasza armia.

Środowisko pracy – bezrobocie i nepotyzm wzrasta z roku na rok;

Kolejny raz trzeba wspomnieć o „załatwieniu”, kto normalny szuka teraz pracy na własną rękę. Dopłacanie grubych milionów do przemysłu górniczego na śląsku przed wyborami to przecież genialny pomysł.

Relacje pracownik-pracodawca – regulowane przez związki zawodowe;

Strajki to jeden z ulubionych co rocznych festynów polskich związków zawodowych, nie ma to jak przerwać pracę, by walczyć o 50-100 zł miesięcznie, nikt nie pyta co z tego wszystkiego ma kierownictwo związku.

Ekonomia = kryzys.

Czy ludzie rodzą się równi?

Znasz dwie osoby, które są sobie równe? Nie, ale i tak wszyscy ciągle powtarzają to jak mantrę, że należą się nam równe prawa, tak ma być, bo przecież „wszyscy jesteśmy równi”. To jedno z kłamstw, które zostały powtórzone tyle razy, iż uważa się je za prawdę. Nie da się wprowadzić równości, nikt nie jest równy nikomu.

Jak z tym walczyć?
By odwrócić proces demoralizacji, trzeba by ograniczyć import obcej propagandy i ideologii.

2. Destabilizacja – ekonomii, środowiska pracy, prawa i porządku publicznego, wojska i mediów; nie ma już miejsca na kompromis, każdy problem ma zakończyć się sporem, sądem cywilnym, etc.: wprowadzenie ideologii konfliktu;

Jak z tym walczyć?
Może być odwrócona poprzez wstrzymanie niektórych praw wolnościowych małych grup, które same ogłaszają się wrogami społeczeństwa oraz powstrzymanie korporacji przed gwałcenia umysłów w kierunku niekończącej się konsumpcji.

3. Kryzys – wybrane władze i ludzie na urzędach nie są w stanie sprawować władzy, więc niewybrane przez nikogo jednostki przejmują ich władze legislacyjną, wykonawczą i sądowniczą, towarzyszy temu kryzys ekonomiczny; społeczeństwo pod naporem kryzysu szuka zbawiciela; kończy się to wojną cywilną lub obcja agresją;

Jak z tym walczyć?
Proces ten może być odwrócony powstrzymaniem nadejścia zbawiciela i stabilizacją kraju przed wybuchem wojny cywilnej.

Czy to nie właśnie tak powstała Unia Europejska? By utrzymywać pokój, być opozycją dla Rosjii i Stanów Zjednoczonych? Tak został utworzony kolejny rząd, którego praktycznie nikt nie wybierał.

4. Normalizacja – samozwańcza władza kraju/społeczeństwa nie potrzebuje więcej rewolucji, ani rewolucjonistów, wszystkie przeciwności są eliminowane, czasem również fizycznie; strajki mają ustać, po co komu prawa?; czas na dobrą, solidną, demokratyczną wolność;

Jak z tym walczyć?
Normalizację można odwrócić tylko z pomocą interwencji zbrojnej.
Kto jest za to odpowiedzialny?

społeczeństwoTeraz nie chodzi już tylko o jeden kraj, jeśli dobrnęliście do tego momentu, to wiecie, że cała ludność na ziemi jest celem tego ataku. Każdy z nas może wybrać swojego własnego wroga, który w naszym mniemaniu jest odpowiedzialny za obecną sytuację, ale nikt nie może zaprzeczyć jego egzystencji. Ktokolwiek to jest, ma populację na kolanach. Co więcej, mój skromny umysł podpowiada mi, że powrót do zdrowego społeczeństwa jest wysoce nieprawdopodobny. Odwrócenie kół tej machiny jest prawie niemożliwe, ponieważ coraz mniej ludzi pamięta, jak świat powinien wyglądać.

Pokoju nie będzie; uważaj na Normalizację;

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *