7 tip-ów – jak zatrzymać faceta z lat 50?

Drogie Panie, czy wiecie co robić, by zatrzymać faceta? Porady z połowy XX wieku wciąż są aktualne!

1. Nie odzywaj się

jak zatrzymać facetaZłamałaś nogę podczas gry w nogę? Twoje dzieci na wycieczce szkolnej podłożyły ładunki C4 pod sejmem i wyleciały ze szkoły? Nie dajesz rady i dusisz się w związku? Zatrzymaj to dla siebie. Twój facet pracuje cały dzień i ostatnią rzeczą, którą chce słyszeć jest narzekanie na błahostki. Wróc do pierwszych czterech przykazań „How to be a Good Wife” Edward-a Podolsky-ego z książki „Sex Today in Wedded Life”:

Nie obciążaj męża małymi problemami i narzekaniem, gdy wraca z pracy.

Bądź dobrym słuchaczem. Pozwól mu podzielić się swoimi problemami, w porównaniu Twoje wydadzą się trywialne.

Pamiętaj, najistotniejszym zadaniem żony jest budowanie i utrzymywanie męskiego ego (tak mocno nadszarpywanego w biznesie). Morale to kobiecy biznes.

Pozwól mu się zrelaksować przed kolacją. Porozmawiajcie o problemach rodzinnych, gdy wewnętrzny mężczyzna został zaspokojony.

2. Gotuj ze smakiem

Kobieto, ten indyk jest niedosolony! Czy nie masz godności? Dopiero wróciłaś z Mordoru z bezpłatnych nadgodzin? Nie ma wymówek!

Wielebny Tyrer:
Spotkanie socjalne, popołudniowa herbatka, cokolwiek, nic nie jest wystarczającą wymówką, by zawieść małżonka wracającego z pracy i nie przygotować obiadu.

Dr. William Josephus Robinson:
Złe gotowanie -> dyspepsja -> gderactwo -> drażliwość -> kłótnie i nieporozumienia -> nocne wyjścia z kumplami -> rozstanie. Jeśli nie chciałaś, by mąż stał się alkoholikiem z syfilisem, powinnaś nauczyć się jak przyrządzić kaczkę.

3. Bądź gorącą szynką, nie tanią wątróbką

jak zatrzymać facetaWielebny Tyrer ma dla was kolejne porównanie:
Wyobraź sobie kobietę przygotowującą pyszną potrawę dla męża, wszystko prima sort, z najbardziej ekstragawanckimi dodatkami. A teraz powiedzmy, że ta sama kobieta ciągle przyrządza obiadki, które są nie do strawienia, do tego w brudnych ubraniach. Nie dziw, że mąż często dzwoni z pracy z wymówką, dlaczego nie będzie go na kolacji.

Wszystko przez to, że nie byłaś odpowiednio przyrządzona, gdy był głodny!

4. Nie bądź wampirem seksu, ani zimną jędzą

Doktor Robinson poucza, że można być zbyt mocno przyrządzoną. Wtedy stajesz się wampirem seksu i wpędzisz męża do grobu. Szczególnie kobiety pomiędzy trzydziestym a pięćdziesiątym rokiem życia są podatne na te szatańskie zapędy. Jednak żaden wiek nie usprawiedliwia!

Jeśli jesteś chłodną jędzą, nie czerpiesz radości z seksu, nic nie mów mężowi! Dla niego Twoja przyjemność nie ma znaczenia, dopóki o niej nie wie! Nie będzie wiedział, dopóki będziesz siedziała cicho! Posłuchaj tej rady, pomogła tysiącom kobiet w potrzasku.

5. Różowe majteczki to konieczność

Mówiąc o sprawach łóżkowych, lepiej bądź odpowiednio ubrana.

To, że bielizna ma być bez skazy, to się rozumie samo jak zatrzymać facetaprzez się. Do tego każda kobieta powinna nosić najlepszą bieliznę, na jaką ją stać. Jej kolor powinien być najlepiej różowy. Muszę nadmienić, że koronka też się liczy, upięknia bieliznę i jest lubiana przez przeciętnego mężczyznę.

6. Od czasu do czasu pozwól mu się pobawić

Co jeśli facet Cię zdradzi? Ostatecznie kobieta zrobi to, co powie jej serce. Mimo wszystko, Doktor Robinson nadchodzi z poradą:

Pogódź się z tym.

W przypadku okazyjnego skoku w bok nie ma nic lepszego jak przebacz i zapomnij. A jeszcze lepiej pozwól mu myśleć, że o niczym nie wiesz. To nie znaczy, że przestał Cię kochać. Może Cię kochać równie mocno, a nawet mocniej.

7. Twój facet jest Twoim szefem

Wypada zakończyć odpowiednim truizmem znanego profesora B.G. Jefferis-a z książki „Searchlights on Health, The Science of Eugenics”:

Najważniejsza zasada. Wielb swojego męża. Zajmuje on nadaną przez Boga pozycję godności jako głowa rodziny, głowa kobiety. Jakiekolwiek naruszenie tego porządku prowadzi do błędu w związku małżeńskim.

Zamknij się, wkładaj różową bieliznę i zacznij wielbić!

Zaczerpnięto z Mentalfloss.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *